Biuro Nieruchomości DEFINITO
Pomagamy naszym klientom szybko i korzystnie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość na terenie miast Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Bochnia, Brzesko, Gdów, Kłaj i okolicy.
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM
Jesteśmy wiodącym biurem nieruchomości, z pasją świadczącym usługi dla naszych klientów w Niepołomicach, Wieliczce, Biskupicach, Bochni, Brzesku, Gdowie i Kłaju. Zaufaj nam, a pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia czy inwestycji.
Jako lokalni eksperci, znamy każdy zakątek Niepołomic, Wieliczki i okolic. Nasze biuro nieruchomości jest gotowe zapewnić Ci kompleksową obsługę, niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do zamieszkania, czy planujesz inwestycję. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby znaleźć nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania.
Niepołomice to miejsce, gdzie przyroda spotyka się z nowoczesnością. Nasze biuro nieruchomości w Niepołomicach oferuje szeroką gamę nieruchomości dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Od nowoczesnych apartamentów po urokliwe domy rodzinne – znajdziemy dla Ciebie idealną przestrzeń.
Wieliczka, z bogatą historią i nowoczesnymi udogodnieniami, to miejsce, które przyciąga różnorodne zainteresowania. Nasze nieruchomości w Wieliczce obejmują zarówno nowoczesne apartamenty, jak i urokliwe domy z duszą. Znajdź swoje wymarzone miejsce w tym historycznym miasteczku.
Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość w Niepołomicach, Wieliczce, Bochni, Brzesku, Gdowie lub Kłaju, to nie znajdziesz w branży nikogo tak dobrego jak Biuro Nieruchomości DEFINITO.
1 MIEJSCE W POWIECIE WIELICKIM – 4 RAZY Z RZĘDU!
>>> ZOBACZ OFICJALNE WYNIKI <<<
Nasza oferta
Działka rolna ogrodzona Biskupice
🌿 Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym – Biskupice Cena: 145 000 zł Cena za m²: 181 zł Powierzchnia działki: 800 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna z domkiem letniskowym położona w spokojnej i zielonej części Biskupic. To idealne...
Dom z garażem Wieliczka
🏡 Dom z dużą działką i widokiem na Kraków – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 1 100 000 zł Cena za m²: 11 579 zł Powierzchnia domu: 95 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Sierczy, gmina Wieliczka, z pięknym widokiem...
Dom wolnostojący Grajów
🏡 Dom jednorodzinny z dużą działką – Grajów | gm. Wieliczka Cena: 560 000 zł Cena za m²: 3 146 zł Powierzchnia domu: 178 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa, gmina Wieliczka. Nieruchomość...
Działka budowlana Siercza
🏡 Działka budowlana 31 ar – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 250 000 zł Cena za m²: 81 zł Powierzchnia działki: 3 100 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Sierczy, gmina Wieliczka. To idealna propozycja...
Działka budowlana Siercza
🏡 Działka budowlana 90 arów z widokiem na Kraków – Siercza | gm. Wieliczka Cena: 1 100 000 zł Cena za m²: 122 zł Powierzchnia działki: 9 000 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,90 ha położona w malowniczej miejscowości...
Dom z tarasem Dąbrowa
🏡 Nowoczesne domy wolnostojące – Dąbrowa | gm. Kłaj Cena: 990 000 zł Cena za m²: 7 174 zł Powierzchnia domu: 138 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy, gmina Kłaj. To kameralna inwestycja...
Działka budowlana Wola Batorska
📍 4 działki budowlane – Wola Batorska | gm. Niepołomice Cena od: 220 000 zł Cena za m²: 220 zł Powierzchnia działek: od 1 000 m² do 1 393 m² 📖 Opis nieruchomości Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Woli Batorskiej, gmina...
Działka rolna Zabierzów Bocheński
🏡 Działka rolna 15,2 ara | Zabierzów Bocheński | gm. Niepołomice 📍 Zabierzów Bocheński | gmina Niepołomice | powiat wielicki 💰 39 000 zł📐 1 520 m²💵 26 zł/m² ⭐ Atuty nieruchomości Płaska działkaRegularny, prostokątny kształtSpokojna okolicaDobre nasłonecznienieBlisko...
Działka budowlana Kłaj
🏡 Działka budowlana 26 arów blisko Puszczy Niepołomickiej | Kłaj 📍 Kłaj | powiat wielicki | małopolskie 💰 320 000 zł📐 2 600 m²💵 123 zł/m² ⭐ Atuty nieruchomości Duża działka 26 arów14,5 ara budowlane (MN1)Media przy działceDojazd drogą asfaltowąSpokojna i zielona...
Dom 200 m² z dużą działką | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca
🏡 Dom 200 m² z dużą działką – Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Liczba pokoi: 6 Powierzchnia domu: 200 m² Powierzchnia działki: 2 250 m² ⭐ Atuty tej nieruchomości Duża działka ok. 22,5 ara Garaż 3-stanowiskowy Dom podpiwniczony Nowy piec gazowy Vaillant (2024)...
4 działki budowlane – Wola Batorska, 7 km od Niepołomic
📍 4 działki budowlane – Wola Batorska, gm. Niepołomice Cena od: 220 000 zł Cena za m²: 220 zł Powierzchnia działek: od 1 002 m² do 1 393 m² 📖 Opis nieruchomości Wyjątkowe działki budowlane na sprzedaż w Woli Batorskiej, gmina Niepołomice. Szukasz idealnego miejsca na...
Ostatnio sprzedane
NIERUCHOMOŚCI NIEPOŁOPMICE
Opinie naszych klientów
604 507 060
505 750 379
501 623 736
Geodezja
definito@o2.pl
Brzezie 393
32-014 Brzezie